Žluté karty domácích – Šrámek M., Kostka M., Juhaňák
Střely na branku  3 : 2
Rohy  6 : 1

Sestava Junior – Lízal – Kočí, Cibulka, Kostka Matěj, Čapek –  Boukalík (72 min. Maršala), Šrámek Martin, Kostka Tomáš (88 min. Gondek), Dohonyi – Šrámek Václav, Máška (70 min. Juhaňák).
Ještě byl připraven do hry – Reiser Vít

Krásné fotbalové počasí se bohužel nepřeneslo na trávník, jehož kvalita byla velmi mizerná a fotbalu to neprospělo. Diváci viděli holomajznu. My jsme nemohli hrát kombinační hru, každá druhá přihrávka byla špatná. Hosté se s tím vyrovnali lépe a většinu utkání působili na oko diváka lepším týmem, ale jen ve středu pole. Diváci přece jenom za těch devadesát minut pár pěkných okamžiků viděli. První měli hosté, v 15. minutě Semerád T. vystrašil Lízala, když jeho křižná střela šla vedle.  Ve 24. minutě se po chybě hostujícího gólmana dostal k míči Boukalík a jeho střelu zablokoval na poslední chvíli obránce. První povedená akce domácích v 35. minutě skončila gólem, a jak se později ukázalo, i rozhodujícím. Šrámek V. dal za obranu pěkný míč a Máška svůj brejk proměnil, stav 1 : 0. To bylo vše v prvním poločase.

Ve druhé části zahrozili jako první v 50. minutě opět hosté, a to po našich chybných přihrávkách se dostal k balonu Semerád T., ale vyslal na Lízala slabou střelu. V 60. minutě mohl navýšit skóre T. Kostka, když si ve vápně poradil se dvěma obránci, ale v zakončení trefil nohy hostujícího gólmana. V 72. minutě pěknou akci zakončoval za vápnem z voleje Pomije vysoko nad.  Pěkný moment domácího celku přišel v 80. minutě, když mladý Juhaňák nebojácně prošel do vápna a vypustil ze své levačky výbornou překvapivou střelu přes celou bránu, ale radost mu překazil skvělým zákrokem hostující brankář.

Autor: Jiří Cibulka