Střely na branku  – 6 : 3
Rohy  – 3 : 3

Sestava Junior – Lízal – Kočí, Cibulka, Gondek, Boukalík – Dohonyi, Kalianko (75. min. Maršala), T. Kostka (63. min. Šrámek M.), V. Šrámek (78. min. Kratochvíl) – Máška,  Zušťák (83. min. Kostka M.)

Ještě byl připraven do hry – Reiser Vít.

Fotbal 31-3-2018 166První ohrožení branky bylo ze strany hostí, a to v 6. min. Peťuleho střela z dálky ale Lízala v brance nezaskočila. Ve 20. minutě dlouhý aut Kalianka do vápna byl proměněn  Zušťákem v gól pohotovou střelou od tyče, 1 : 0. Ve 23. minutě byl opět Zušťák v šanci, ale jeho lob šel vedle. Ve 33. minutě šel do brejku sám na gólmana V. Šrámek a jeho lob také nevyšel. Ve 38. minutě Gutheisova prudká střela z 20 metrů jen těsně minula branku. Ještě v závěru poločasu měl opět šanci Zušťák po Máškově ulici do vápna, ale jeho tvrdé zakončení gólman vyráží.

Do druhého poločasu jsme vstoupili laxně a hosté nás z první vážnější akce potrestali vyrovnávacím gólem hlavou Peťule ve 48. minutě, 1 : 1. Škoda neproměněných šancí z prvního poločasu. V 52. minutě trestný kop Kostky brankář vyrazil na roh. V 54. minutě přesný centr Kočího do vápna nezužitkoval Zušťák, který z voleje přestřelil. V 63. minutě T. Kostka vyslal do brejku V. Šrámka a ten svůj samostatný nájezd přesně zakončil, 2 : 1. Tento gól hosty nakopl a najednou jich bylo plné hřiště. V 70. minutě Chupíkovu tvrdou střelu z blízka bravurně vyrazil Lízal. V 81. minutě další šance hostí skončila těsně vedle tyče. V 85. minutě další šance hostí po rohovém kopu skončila těsně nad Lízalovou brankou. V 90. minutě jsme skóre mohli navýšit. Po faulu na Dohonyiho se kopala penalta, ale Kratochvíl navýšení skóre odmítl.

Autor: Jiří Cibulka