Do komunálních voleb jde 14 uskupení

Počet kandidátních listin oproti minulým volbám vzrostl o 3.

Nynější radniční strany (Strakonická Veřejnost, VPM, KSČM, ČSSD a PRO2016) i opozice (JIHOČEŠI 2012, TOP 09 a ODS) mandáty obhajují. Přidávají se k nim však někteří nováčci, případně strany, které minule neuspěly – Společně pro Strakonice, ANO 2011, Strakonice-Přímo, SPD, KDU-ČSL a Změna pro Strakonice, která tentokrát kandiduje v koalici s hnutím STAN.

Abecední seznam kandidátních listin:

ANO 2011

Kandidát Navrhující
strana
Politická
příslušnost
Povolání Bydliště
poř.
číslo
příjmení, jméno, tituly věk
1 Sojka Petr 34 ANO ANO zástupce manažera prodejny Strakonice II
2 Janák Vladimír 32 ANO ANO nástrojář Strakonice I
3 Čondlová Dana 59 ANO ANO pedagogická pracovnice Strakonice I
4 Šůs Leoš 36 ANO ANO řidič Strakonice I
5 Smolej Alfons Ing. 56 ANO ANO specialista logistiky Strakonice I
6 Vadlejch Josef 63 ANO ANO důchodce Dražejov
7 Janáková Šárka 33 ANO ANO doručovatelka Dražejov
8 Chvosta Jan 61 ANO ANO ekonom střediska Dražejov
9 Hrachovec Josef Ing. 63 ANO ANO ekonom, OSVČ Strakonice I
10 Krýslová Ivana 60 ANO BEZPP důchodkyně Dražejov
11 Bílková Stanislava 55 ANO BEZPP pedagogická pracovnice Strakonice I
12 Paleček Lubomír Mgr. Bc. 54 ANO BEZPP středoškolský učitel Strakonice II
13 Pirková Irena 34 ANO BEZPP zástupkyně manažera Přední Ptákovice
14 Vojík Ladislav 62 ANO BEZPP údržbář Strakonice I
15 Lacinová Pavla 35 ANO BEZPP referentka, OSVČ Strakonice I
16 Tomášek Karel 62 ANO BEZPP řidič Strakonice I
17 Čondl Jiří 63 ANO BEZPP technik rostlinné výroby Strakonice I
18 Jedlička Richard 46 ANO BEZPP doručovatel Přední Ptákovice
19 Panuška Václav 78 ANO BEZPP důchodce Strakonice I
20 Havlík Milan 71 ANO BEZPP důchodce Přední Ptákovice
21 Rádl Karel 41 ANO BEZPP řidič Strakonice I

 

ČSSD

Kandidát Navrhující
strana
Politická
příslušnost
Povolání Bydliště
poř.
číslo
příjmení, jméno, tituly věk
1 Eigner Josef 34 ČSSD ČSSD jednatel společnosti Strakonice I
2 Tuháček Miloslav Mgr. 50 ČSSD ČSSD advokát Strakonice II
3 Švecová Jana 48 ČSSD ČSSD podnikatelka Strakonice I
4 Gabčová Věra 64 ČSSD ČSSD důchodce Strakonice I
5 Roudnická Hana Ing. 61 ČSSD BEZPP živnostník Strakonice I
6 Čapková Ludmila 69 ČSSD ČSSD důchodce Strakonice II
7 Hanzlovská Jitka Ing. 44 ČSSD BEZPP ekonomka Strakonice I
8 Kvěch Libor 49 ČSSD BEZPP pracovník technologického centra Strakonice II
9 Košťálová Nikola Mgr. 27 ČSSD BEZPP učitelka Strakonice I
10 Roudnický Karel Ing. 62 ČSSD BEZPP konstruktér Strakonice I
11 Kadochová Ivana Ing. 56 ČSSD BEZPP jednatelka společnosti Strakonice I
12 Hebík Miloslav 33 ČSSD BEZPP plánování a řízení výroby Strakonice I
13 Kubička Tomáš 30 ČSSD BEZPP provoz a údržba předávacích stanic Strakonice I
14 Novák Roman 45 ČSSD BEZPP dělník Strakonice I
15 Eignerová Petra Ing. 32 ČSSD ČSSD ekonomka Strakonice I
16 Dancová Eva 51 ČSSD ČSSD dělnice Strakonice II
17 Lejčarová Věra Mgr. 74 ČSSD ČSSD důchodce Strakonice I
18 Šrámková Jana 69 ČSSD BEZPP důchodce Strakonice I
19 Cardová Zdena 48 ČSSD BEZPP prodavačka Strakonice I
20 Kubíčková Věra 72 ČSSD BEZPP důchodce Strakonice II
21 Bastián Luděk 78 ČSSD ČSSD důchodce Strakonice II

 

JIHOČEŠI 2012

Kandidát Navrhující
strana
Politická
příslušnost
Povolání Bydliště
poř.
číslo
příjmení, jméno, tituly věk
1 Vondrys Pavel Mgr. Ing. 54 JIH 12 JIH 12 systémový specialista Strakonice II
2 Cháberová Jaroslava Mgr. 64 JIH 12 BEZPP pedagog Strakonice II
3 Sosna Radek Mgr. 48 JIH 12 BEZPP učitel Strakonice II
4 Pavel Pavel Ing. 61 JIH 12 JIH 12 technik Strakonice I
5 Tomšovicová Kristýna 29 JIH 12 BEZPP sportovec Dražejov
6 Malota Robert Mgr. 52 JIH 12 BEZPP dokumentarista Dražejov
7 Bambásková Ivana Ing. 54 JIH 12 BEZPP úvěrový a pojistný specialista Strakonice I
8 Schneedorfer Jan 39 JIH 12 BEZPP OSVČ Strakonice I
9 Pavelka Emanuel Mgr. 71 JIH 12 BEZPP pedagog Strakonice II
10 Harvánková Marcela Bc. 42 JIH 12 JIH 12 referentka Strakonice I
11 Šíp Karel Ing. 65 JIH 12 BEZPP technik IT Dražejov
12 Houžvička Lukáš 28 JIH 12 BEZPP výpravčí Strakonice I
13 Pašek Jiří 28 JIH 12 BEZPP kuchař Strakonice II
14 Zralá Miroslava Ing. 46 JIH 12 BEZPP technik Strakonice I
15 Bečvář Miloš 61 JIH 12 BEZPP OSVČ Přední Ptákovice
16 Lebeda František Ing. 41 JIH 12 BEZPP geodet Strakonice II
17 Treybal Jiří Ing. 62 JIH 12 BEZPP projektant Strakonice I
18 Slavík Josef Ing. 62 JIH 12 BEZPP systémový analytik Strakonice I
19 Landsinger Ladislav 67 JIH 12 JIH 12 zvukový a filmový technik Strakonice I
20 Stropnická Jitka PhDr. 46 JIH 12 BEZPP personalistka Strakonice I
21 Tlapák Václav 66 JIH 12 BEZPP důchodce Strakonice I

 

KSČM

Kandidát Navrhující
strana
Politická
příslušnost
Povolání Bydliště
poř.
číslo
příjmení, jméno, tituly věk
1 Vlasáková Milada 66 KSČM KSČM učitelka Strakonice I
2 Fornbaumová Jaroslava 64 KSČM KSČM personalistka Strakonice I
3 Holubová Drahomíra 57 KSČM KSČM zaměstnankyně a.s. Strakonice I
4 Slavík Václav 76 KSČM KSČM důchodce Dražejov
5 Bublík Jan 78 KSČM KSČM důchodce Strakonice I
6 Falc Vladimír 65 KSČM KSČM státní zaměstnanec Strakonice I
7 Jedlička Vojtěch 71 KSČM KSČM důchodce Strakonice I
8 Voldán Jiří 72 KSČM KSČM opravář televizorů Strakonice I
9 Bernad Tomáš 65 KSČM BEZPP učitel Strakonice I
10 Gryc Zbyněk 35 KSČM BEZPP číšník Strakonice I
11 Rokoš Ladislav 51 KSČM BEZPP account manager Strakonice I
12 Homola Marko 52 KSČM BEZPP sociální pracovník Strakonice I
13 Štrobl Jiří 76 KSČM KSČM důchodce Strakonice I
14 Stejskal Josef 76 KSČM KSČM důchodce Strakonice I
15 Krž Karel 71 KSČM KSČM důchodce Strakonice II
16 Papírníková Zdena 68 KSČM KSČM důchodce Strakonice I
17 Bublíková Hana 62 KSČM BEZPP obchodní zástupce Strakonice II
18 Šimon Daniel 79 KSČM KSČM důchodce Strakonice I
19 Samec Václav 73 KSČM KSČM důchodce Strakonice I
20 Kropáček Miroslav RSDr. 74 KSČM KSČM důchodce Strakonice II
21 Pavlovičová Blanka 36 KSČM BEZPP státní zaměstnankyně Strakonice I

 

KDU-ČSL

Kandidát Navrhující
strana
Politická
příslušnost
Povolání Bydliště
poř.
číslo
příjmení, jméno, tituly věk
1 Hanáček Vladimír PhDr. 31 KDU-ČSL KDU-ČSL politolog, pedagog VOŠ Strakonice I
2 Žitný Miroslav PhDr. 31 KDU-ČSL KDU-ČSL učitel gymnázia, historik, hudebník Strakonice I
3 Dvořák Petr 44 KDU-ČSL BEZPP živnostník Strakonice I
4 Marek Pavel 35 KDU-ČSL KDU-ČSL vedoucí technický pracovník Strakonice I
5 Gerčák Pavel 41 KDU-ČSL BEZPP pracovník ve zdravotnictví Strakonice I
6 Šperlová Věra Mgr. 54 KDU-ČSL BEZPP učitelka, asistentka majitele společnosti Strakonice II
7 Komrska Jan Mgr. 33 KDU-ČSL KDU-ČSL nemocniční lékárník Strakonice I
8 Oberpfalzer Tomáš 52 KDU-ČSL BEZPP stavební technik Strakonice II
9 Blažek Ladislav 53 KDU-ČSL BEZPP pracovník v sociálních službách Strakonice I
10 Sáček František 72 KDU-ČSL BEZPP jednatel Jednoty Karla Havlíčka Borovského Strakonice I
11 Kropš Jiří Ing. 33 KDU-ČSL KDU-ČSL projektový manažer v energetice Strakonice I
12 Bečvář Zdeněk 43 KDU-ČSL BEZPP programátor Dražejov
13 Ježková Hedvika 25 KDU-ČSL BEZPP radiologická asistentka Přední Ptákovice
14 Marek Pavel 58 KDU-ČSL KDU-ČSL studnař Strakonice I
15 Lukáš Vlastimil 39 KDU-ČSL BEZPP technik Strakonice I
16 Valášek Vladimír Mgr. 74 KDU-ČSL KDU-ČSL důchodce Strakonice I
17 Křešnička Václav Ing. 82 KDU-ČSL BEZPP důchodce Strakonice II
18 Veselá Anna 70 KDU-ČSL KDU-ČSL důchodkyně Dražejov
19 Veselka Jiří 66 KDU-ČSL BEZPP technik Strakonice I
20 Vácha Petr 66 KDU-ČSL BEZPP důchodce Strakonice I
21 Tetauer Ladislav 82 KDU-ČSL KDU-ČSL předseda místní pobočky Konfederace pol. vězňů Strakonice II

 

ODS

Kandidát Navrhující
strana
Politická
příslušnost
Povolání Bydliště
poř.
číslo
příjmení, jméno, tituly věk
1 Hoštička Václav Ing. 56 ODS ODS podnikatel Dražejov
2 Chvosta Radek Ing. 41 ODS ODS ředitel marketingu Strakonice I
3 Havel Ladislav RNDr. 58 ODS ODS pedagog, vedoucí infocentra Strakonice II
4 Bláha Aleš 41 ODS ODS oblastní manager prodeje Přední Ptákovice
5 Křiváčková Marcela Mgr. 72 ODS ODS důchodkyně Strakonice I
6 Půbalová Ludmila 72 ODS ODS důchodkyně Strakonice I
7 Polák Jan 39 ODS ODS prodejce barev Strakonice II
8 Chvosta Šimon 19 ODS ODS student Strakonice I
9 Reisinger Štěpán 39 ODS BEZPP trenér tenisu Strakonice I
10 Scheinostová Lenka MUDr. 46 ODS BEZPP lékařka Strakonice I
11 Vlasák Karel Ing. 56 ODS ODS geodet Strakonice I
12 Němejc Miroslav 56 ODS ODS dělník Přední Ptákovice
13 Vlasáková Václava Ing. 43 ODS ODS ekonom Strakonice I
14 Šedina Ladislav 49 ODS BEZPP instalatér Strakonice I
15 Dušek Pavel MVDr. 61 ODS BEZPP odborný veterinární rada Strakonice II
16 Andrle Dušan 57 ODS BEZPP živnostník Strakonice I
17 Tyburcová Jindřiška 77 ODS BEZPP zdravotní sestra v důchodu Strakonice I
18 Jandová Jindřiška 61 ODS BEZPP referentka obchodního oddělení Strakonice I
19 Kosatková Tereza 27 ODS BEZPP vedoucí provozu Strakonice II
20 Novotný Kamil Bc. 43 ODS ODS soukromý podnikatel Dražejov
21 Brůžek Karel 55 ODS BEZPP technik Strakonice I

 

PRO 2016

Kandidát Navrhující
strana
Politická
příslušnost
Povolání Bydliště
poř.
číslo
příjmení, jméno, tituly věk
1 Němeček Roman 48 PRO2016 PRO2016 manažer Modlešovice
2 Vlková Marcela 45 PRO2016 PRO2016 manažerka Strakonice I
3 Uhlík Václav 54 PRO2016 PRO2016 vedoucí provozu Modlešovice
4 Vlk Jiří 51 PRO2016 BEZPP vedoucí výroby Strakonice I
5 Saláková Zuzana 32 PRO2016 PRO2016 hoteliér Strakonice II
6 Němeček Roman Bc. 27 PRO2016 PRO2016 podnikatel Modlešovice
7 Suda Pavel 24 PRO2016 BEZPP obchodně tech. referent Přední Ptákovice
8 Kosáková Světlana 56 PRO2016 BEZPP podnikatelka Strakonice I
9 Hubený Michal 34 PRO2016 BEZPP IT programátor Strakonice I
10 Vlk Jiří 21 PRO2016 BEZPP student Strakonice I
11 Kučerová Petra BBS 34 PRO2016 BEZPP admin. pracovnice Strakonice I
12 Šareš Jiří 69 PRO2016 BEZPP důchodce Strakonice I
13 Říčař Karel 68 PRO2016 BEZPP důchodce Strakonice I
14 Němeček Daniel 43 PRO2016 BEZPP podnikatel Modlešovice
15 Hričková Miroslava 46 PRO2016 BEZPP prodavačka Strakonice II
16 Zajíček Jan 68 PRO2016 BEZPP důchodce Strakonice I
17 Říčařová Václava 64 PRO2016 BEZPP důchodce Strakonice I
18 Roučková Nicola 19 PRO2016 BEZPP student Strakonice I
19 Zajíčková Jana 70 PRO2016 BEZPP důchodce Strakonice I
20 Šarešová Marie 69 PRO2016 BEZPP důchodce Strakonice I
21 Němeček Tomáš 21 PRO2016 BEZPP student Modlešovice

 

Společně pro Strakonice

Kandidát Navrhující
strana
Politická
příslušnost
Povolání Bydliště
poř.
číslo
příjmení, jméno, tituly věk
1 Jungvirt Milan 54 SPS SPS OSVČ Strakonice I
2 Štefan Mojmír Mgr. 53 SPS BEZPP jednatel společnosti Strakonice I
3 Vydra Stanislav 67 SPS BEZPP technik Strakonice I
4 Jungvirt Vojtěch 26 SPS SPS OSVČ Strakonice II
5 Bartáčková Miroslava 27 SPS SPS rodičovská dovolená Strakonice II
6 Pecher Petr Ing. 27 SPS SPS jednatel společnosti Strakonice I
7 Švecová Magdalena 59 SPS BEZPP učitelka v MŠ Strakonice II
8 Pilný Josef Mgr. DiS. 28 SPS BEZPP pedagog ZŠ a ZUŠ Strakonice I
9 Mocová Linhartová Helena 62 SPS BEZPP ředitelka OS ČČK Strakonice Strakonice I
10 Vojáček Martin Ing. 28 SPS BEZPP IT specialista Přední Ptákovice
11 Boudová Lucie 27 SPS BEZPP rodičovská dovolená Strakonice II
12 Lukeš Viktor 27 SPS BEZPP elektrotechnik Strakonice I
13 Šešinová Dagmar 52 SPS BEZPP operátor výroby Strakonice I
14 Doležal Tomáš 26 SPS BEZPP technik Strakonice I
15 Štěchová Miroslava 46 SPS BEZPP OSVČ Strakonice I
16 Fiala Dominik 24 SPS BEZPP technik Strakonice I
17 Lukášová Tereza 22 SPS BEZPP grafička Strakonice II
18 Štampach Josef 58 SPS BEZPP brusič kovů Strakonice II
19 Soukupová Marie 55 SPS BEZPP švadlena Strakonice II
20 Maxa Libor 54 SPS BEZPP důchodce Strakonice II
21 Hájková Eva 44 SPS BEZPP metrolog Strakonice I

 

Strakonice-Přímo s podporou Realistů

Kandidát Navrhující
strana
Politická
příslušnost
Povolání Bydliště
poř.
číslo
příjmení, jméno, tituly věk
1 Flachs Robert Mgr. 40 REAL BEZPP vedoucí stavebního úřadu Strakonice I
2 Marek Václav 31 REAL BEZPP vedoucí střediska Dražejov
3 Kotrbová Eva 22 REAL BEZPP recepční Strakonice I
4 Kacovský Milan 35 REAL BEZPP projektant Strakonice II
5 Špecián Miroslav PhDr. 69 REAL BEZPP důchodce Strakonice I
6 Hoch Martin 34 REAL BEZPP hospodský Dražejov
7 Dohanič Miloš 49 PRO Zdraví BEZPP živnostník Strakonice I
8 Červinka Martin 55 PRO Zdraví BEZPP správce majetku Strakonice I
9 Králíček Václav 55 PRO Zdraví BEZPP vrátný Dražejov
10 Pokorná Kateřina 40 PRO Zdraví BEZPP mistr ve výrobě Strakonice I
11 Sádlo Jan 44 PRO Zdraví BEZPP kontrolor kvality Strakonice I
12 Poláček Jiří 39 PRO Zdraví BEZPP IT specialista Strakonice II
13 Prušák Radek 44 PRO Zdraví BEZPP podnikatel Dražejov
14 Toman Milan 59 PRO Zdraví BEZPP servisní technik Strakonice II
15 Dunovský Lukáš 33 PRO Zdraví BEZPP servisní technik Strakonice I
16 Havlena Jaroslav 45 PRO Zdraví BEZPP dělník Strakonice II
17 Kozáková Iveta 41 PRO Zdraví BEZPP pokladní Strakonice II
18 Mauric Jan 39 PRO Zdraví BEZPP dělník Strakonice I
19 Sádlo Petr 42 PRO Zdraví BEZPP kontrolor kvality Strakonice I
20 Nováček Miloslav 39 PRO Zdraví BEZPP stavební zámečník Dražejov
21 Hartman Josef 39 PRO Zdraví BEZPP programátor softwaru Strakonice II

 

Strakonická Veřejnost

Kandidát Navrhující
strana
Politická
příslušnost
Povolání Bydliště
poř.
číslo
příjmení, jméno, tituly věk
1 Hrdlička Břetislav Mgr. 56 SV SV starosta města, pedagog Strakonice II
2 Oberfalcer Rudolf Ing. 56 SV BEZPP místostarosta města, stavební technik Strakonice I
3 Christelbauer František 52 SV SV ředitel MěKS Strakonice II
4 Zach Pavel DiS. 45 SV SV vedoucí výroby Modlešovice
5 Horejš Jaroslav 40 SV BEZPP automechanik, jednatel společnosti Strakonice I
6 Zoch Josef 68 SV BEZPP technik, důchodce Přední Ptákovice
7 Hrdlička Jan 24 SV BEZPP OSVČ Strakonice I
8 Hradský Josef 46 SV BEZPP strážník MP Strakonice I
9 Král Václav 33 SV BEZPP fotograf Strakonice II
10 Oberfalcer Rudolf Ing. 33 SV BEZPP strojírenský projektový manažer Strakonice I
11 Žiláková Marie Mgr. 54 SV BEZPP vedoucí centra pro seniory Strakonice I
12 Drdel Pavel 41 SV BEZPP šéfkuchař a fotograf Strakonice I
13 Holeksa Vít 30 SV BEZPP OSVČ Strakonice II
14 Štveráková Marcela 71 SV BEZPP předsedkyně komise pro seniory Strakonice I
15 Choura Jaroslav 60 SV BEZPP dodavatel interiérů Strakonice I
16 Horský Martin 55 SV BEZPP řemeslník ve stavebnictví Strakonice I
17 Sedláček Miloš 42 SV BEZPP řemeslník ve stavebnictví Strakonice I
18 Kučera Štěpán 44 SV BEZPP soudní znalec, ředitel neziskové organizace Strakonice I
19 Blechová Jana 57 SV BEZPP referentka Dražejov
20 Burianová Milena 54 SV BEZPP manipulátor výroby Strakonice I
21 Zemen František 85 SV BEZPP fotograf

 

SPD

Kandidát Navrhující
strana
Politická
příslušnost
Povolání Bydliště
poř.
číslo
příjmení, jméno, tituly věk
1 Čejka Jaroslav 33 SPD SPD programátor Strakonice I
2 Hofmann Zdeněk 38 SPD SPD jednatel společnosti Přední Ptákovice
3 Soukup Pavel 51 SPD SPD seřizovač Strakonice II
4 Benedikt Miloš Ing. 60 SPD BEZPP učitel Přední Ptákovice
5 Hovorka Jan 30 SPD SPD programátor Strakonice I
6 Korejsová Miroslava 43 SPD SPD číšnice Strakonice II
7 Boubín Petr 33 SPD SPD učitel Strakonice I
8 Líbenková Lenka 38 SPD SPD číšnice Strakonice II
9 Šafař Pavel 49 SPD SPD řidič Strakonice I
10 Hejnák Josef 69 SPD SPD učitel Strakonice II
11 Jindra Roman 54 SPD SPD řidič Strakonice I
12 Skopec Josef 22 SPD BEZPP student Strakonice II
13 Petrová Renata 50 SPD SPD číšnice Strakonice I
14 Hofmannová Hana 37 SPD BEZPP číšnice Přední Ptákovice
15 Toningerová Růžena 72 SPD SPD zdravotní sestra Strakonice I
16 Demetrová Anna 36 SPD BEZPP prodavačka Strakonice I
17 Petřík Milan 34 SPD BEZPP údržbář ČD Strakonice I
18 Šafařová Milada 50 SPD BEZPP ošetřovatelka Strakonice I
19 Demetr Richard 38 SPD BEZPP zedník Strakonice I
20 Kludská Marie 61 SPD BEZPP prodavačka Strakonice II
21 Fryc Michal 31 SPD BEZPP řidič Strakonice I

 

TOP 09 a nezávislí

Kandidát Navrhující
strana
Politická
příslušnost
Povolání Bydliště
poř.
číslo
příjmení, jméno, tituly věk
1 Gregora Martin MUDr. 53 TOP 09 TOP 09 lékař Strakonice I
2 Volf Libor Ing. 40 NK BEZPP daňový poradce Strakonice II
3 Říhová Ivana PhDr. 60 TOP 09 TOP 09 historička Strakonice I
4 Žák Jan Ing. 81 NK BEZPP trenér biatlonu, spisovatel Strakonice I
5 Košťálová Martina Mgr. 54 TOP 09 TOP 09 speciální pedagožka Strakonice I
6 Dresslerová Eva 68 NK BEZPP kulturní referent Strakonice I
7 Braunová Klára MUDr. 44 NK BEZPP lékařka Strakonice I
8 Šrámková Iva Mgr. 57 NK BEZPP pedagožka Strakonice I
9 Jeníček Jiří Ing. 47 NK BEZPP stavební projektant Strakonice I
10 Komrska Tomáš Ing. 47 NK BEZPP předseda představenstva zemědělského podniku Strakonice I
11 Kopecký Michal 40 NK BEZPP správce nemovitosti Strakonice I
12 Jeníčková Kateřina 22 NK BEZPP studentka Strakonice I
13 Kollrosová Markéta MUDr. 50 NK BEZPP lékařka Dražejov
14 Levorová Alena 56 NK BEZPP státní zaměstnanec Strakonice II
15 Říhová Michaela Bc. DiS. 38 NK BEZPP manažerka Strakonice I
16 Císařová Janeta 44 NK BEZPP zubní technik Strakonice II
17 Kalbáč Václav MUDr. 78 NK BEZPP lékař Strakonice I
18 Gregorová Pavla Mgr.A. 51 NK BEZPP pedagožka, výtvarnice Strakonice I
19 Malotová Irena Mgr. 50 NK BEZPP tisková mluvčí Dražejov
20 Blecha Oldřich 59 NK BEZPP asistent pedagoga Dražejov
21 Křiváček Jiří 56 NK BEZPP vedoucí výroby Přední Ptákovice

 

Volba pro město

Kandidát Navrhující
strana
Politická
příslušnost
Povolání Bydliště
poř.
číslo
příjmení, jméno, tituly věk
1 Štrébl Josef 66 VPM VPM technik Strakonice II
2 Moučka Josef Ing. 53 VPM BEZPP finanční poradce Přední Ptákovice
3 Lípová Alena Mgr. 59 VPM BEZPP odborný asistent sociální péče Strakonice II
4 Kašpar Stanislav 56 VPM BEZPP referent ČUS Přední Ptákovice
5 Šmolík Jaroslav Bc. 49 VPM BEZPP pracovník IZS Strakonice I
6 Bittner Radek 42 VPM BEZPP podnikatel Strakonice I
7 Hanáček Vladimír MUDr. 58 VPM BEZPP lékař Strakonice I
8 Šulc Ondřej 41 VPM BEZPP ekonom Strakonice I
9 Beneš Roman 42 VPM BEZPP servisní technik CNC Strakonice I
10 Švec Jakub 19 VPM BEZPP student Dražejov
11 Benešová Olga 40 VPM BEZPP manažerka Strakonice I
12 Kubatová Martina 32 VPM BEZPP kadeřnice Strakonice I
13 Hodonický Josef 53 VPM BEZPP OSVČ Strakonice I
14 Janeček Josef 56 VPM BEZPP živnostník Strakonice I
15 Soukup Zdeněk 45 VPM BEZPP kontrolor výroby Strakonice I
16 Heimlich Roman Mgr. 60 VPM BEZPP učitel Strakonice I
17 Landsinger Emanuel 58 VPM BEZPP frézař Strakonice I
18 Hošek Jan Ing. 74 VPM BEZPP soudní znalec Strakonice I
19 Valchář Jiří 57 VPM BEZPP vedoucí skladu Strakonice II
20 Bittner Jiří 62 VPM BEZPP podnikatel Strakonice I
21 Bílek Jaroslav 60 VPM BEZPP důchodce Strakonice I

 

Změna pro Strakonice a STAN

Kandidát Navrhující
strana
Politická
příslušnost
Povolání Bydliště
poř.
číslo
příjmení, jméno, tituly věk
1 Janský Karel Ing. Mgr. MBA 54 Změna BEZPP ved. od. investic a dotací, šéfred. iStrakonice.cz Přední Ptákovice
2 Škoda Jakub 28 Změna BEZPP technický kontrolor Přední Ptákovice
3 Vojtová Hana Mgr. 57 Změna BEZPP učitelka matematiky a biologie Přední Ptákovice
4 Ladislav František Karel 49 Změna BEZPP dělník Strakonice I
5 Schertler Martin 50 Změna BEZPP mistr v ČZ Strakonice Strakonice I
6 Halgašová Klára DiS. 40 Změna BEZPP učitelka angličtiny Strakonice I
7 Baloušek Jiří 40 Změna BEZPP farmaceutický reprezentant Strakonice II
8 Janáčová Jana 56 Změna BEZPP provozní ve službách Strakonice II
9 Schertler Jan 18 Změna BEZPP student Strakonice I
10 Furiš Petr Ing. 28 Změna BEZPP auditor, cestovatel Strakonice I
11 Drdová Iva 51 Změna BEZPP prodavačka Strakonice I
12 Dunovský Lubomír 60 Změna BEZPP obchodní manažer Strakonice I
13 Drda Štěpán 18 STAN BEZPP student Strakonice I
14 Pavel František 44 STAN BEZPP zámečník Přední Ptákovice
15 Petelová Václava 43 Změna BEZPP jednatelka společnosti Přední Ptákovice
16 Stroner Vladimír 63 Změna BEZPP úředník Přední Ptákovice
17 Pavlová Milena 65 Změna BEZPP důchodkyně Přední Ptákovice
18 Šandarová Jiřina 66 STAN BEZPP důchodkyně Strakonice II
19 Brušák Jan 77 Změna BEZPP důchodce, autorizovaný stavitel Strakonice I
20 Vondřička Miroslav MVDr. 85 Změna BEZPP důchodce, basketbalový trenér Strakonice II
21 Rubešová Ludmila Mgr. 69 Změna BEZPP důchodkyně, zapisovatelka basketbalových zápasů Strakonice I

Zdroj: www.volby.cz

 

Autor: Lukáš Houdek

802 views
Líbil se vám tento článek?

Nechcete pejska k adopci?