Dudák Cup zná už svého vítěze

​Za slunečného počasí pokračoval o víkendu na fotbalovém stadionu Na Sídlišti ve Strakonicích Dudák Cup v kopané. Na umělé trávě se v sobotu a neděli​ odehrálo 4. kolo, které s tabulkou pořádně zamíchalo.

V první víkendový den, v pravé poledne, proti sobě nastoupily týmy Čkyně a domácího Junioru. Mladíci ze Sídliště, ač mírní favorité, svou roli nesplnili a prohráli tím nejtěsnějším rozdílem.

Roli favorita naopak splnil Vimperk, který první půli vyhrál o tři branky, ale nakonec o svou výhru musel hodně bojovat. Stal se tak, před posledním kolem, jasným vítězem celého turnaje.

V neděli vyzkoušely umělku mužstva Mirovic a Oseka. Po bezbrankové první polovině zápasu nakonec osečtí soupeře ve druhé půli přehráli.

Zde jsou výsledky 4.kola :

SK Čkyně – FK Junior Strakonice starší dorost  1:0  (0:0),  Kuneš, rozhodčí Jáchim, diváků 20.

TJ Šumavan Vimperk – TJ Sokol Sedlice  3:2  (3:0), Šíp M.2, Blahout – Říský, Klíma z pen., rozhodčí Anšlág, diváků 20.

FC DIMMPL Mirovice – TJ Osek  0:2  (0:0), Mráz, Hájek, rozhodčí Šíndelář, diváků 30.