Závěr zimního turnaje ve fotbale

Posledním utkáním skončil zimní turnaj na umělce Na Sídlišti. O konečné druhé místo se za jarního počasí utkaly týmy z Oseka a Volyně.

DSCN6548Osečtí o výsledku rozhodli už v prvním poločase, který vyhráli 3 :1. Hráči z Volyně sice ve druhé půli přidali, ale na konečný výsledek 4 : 3 to už nestačilo. Do branky se trefil dvakrát Roubín, Hájek a Hoch, na druhé straně Škopek, Dvořák a Němeček st. Rozhodoval Hovorka, přišlo se podívat asi 40 diváků.

Vítězem celého turnaje se tak stal tým TJ Sokol Sedlice. Druhé místo obsadil Tj Osek „B“, třetí SK Slavoj Volyně. Jako čtvrtí skončili hráči FK Vodňany, pátí dorostenci domácího FK Junioru Strakonice.

Na místě posledním se umístili vítězové z loňského roku, TJ Šumavan Vimperk.

DSCN6558Celkem v patnácti zápasech padlo 81 branek, což je průměr 5,5 gólu na zápas. Nejvíce se střelci činili ve třetím kole, kdy rozvlnili síť ve třech utkáních celkem třiadvacetkrát. V tomto kole se čtyřikrát trefil i sedlický Hornát, který se tak stal s osmi brankami nejlepším střelcem turnaje.

Zimní turnaj 2015 je mrtev! Ať žije Zimní turnaj 2016!

Autor: Jiří Rostecký st.