ROZHOVOR: Robert Flachs /Strakonice-Přímo/: Chceme se bavit s každým, bez rozdílu stranické příslušnosti

Další lídr, který byl v rámci rozhovorů před volbami do městského zastupitelstva zpovídán, byl představitel nové kandidátky Strakonice-Přímo Robert Flachs.

V uvedeném rozhovoru zdůrazňuje, že kandidátka, kterou vede, má tu výsadu, že se jí podařilo skloubit dohromady několik generací na jednom místě. Strakonice-Přímo reprezentují mladí, střední generace i starší. Každý kandidát tedy do společné práce přináší něco jiného, a to nejenom z pohledu věku, ale také profesního zaměření či místa bydliště – Robertu Flachsovi se například podařilo navázat spolupráci s mnoha lidmi z Dražejova.

Z politického programu zmínil několik zásadních věcí, které chce jeho kandidátka prosazovat. Věnoval se především záležitosti cyklostezek, dopravní obslužnosti i veřejné wi-fi zdarma.

Za největší problém v politickém slova smyslu vidí zbytečně velkou rozhádanost zastupitelstva. „Jsme ochotní nabídnout spolupráci komukoliv.“

Celý rozhovor můžete zhlédnout zde:

 

Autor: Lukáš Houdek

1 059 views
Líbil se vám tento článek?

2 komentářů

  1. Marian (4. Říjen 2018 v 2:48)

    Většinou na netu mlčím, ale chtěl bych podpořit pana Flachse. Libí se mi, že nevystupuje jako spasitel na všechny problémy, ale soustředí se na věci, kterým rozumí. Na úřadě se mi několikrát věnoval a rozebral se mnou možnosti, když jsme s manželkou řešili bydlení. Pro většinu nás je to problém č. 1 a je pravdou, že ve Strakonicích se cenově dostupné parcely shání velmi těžko a u levnějších malých bytů to bude obdobné. Přeji mu i Strakonicím ať se mu jeho vize vyplní a ve Strakonicích je trochu lepší nálada než byla doposud.

    • Robert Flachs (4. Říjen 2018 v 3:10)

      Přesně tak. Politika včetně té komunální by neměla sloužit k vyřizování osobních sporů. Pokud někdo překročil zákon nechť to řeší orgány, které jsou k tomu určeny. Naštěstí obecní zastupitelé nemají imunitu :-) Věřím, že každý má svým způsobem zájem na rozvoji Strakonic. Z toho by jsme měli vycházet, ne z toho co nás rozděluje. Hezký den a děkuji za podporu.

Nechcete pejska k adopci?