Junior si připsal výrazné vítězství

14. 10. 2018 – 16,30

1. A třída – skupina „A“  –  muži Junior – Semice (poločas 2 : 1)    zápas   5 : 1

Sestava domácích:  Reiser  – Němeček, M. Kostka, Frček (46. min. Ouška), Čapek  –  Kočí, Bálek, V. Šrámek , Petráň (60. min. Boukalík) –  Zušťák (66. min. Juhaňák), Máška

Ještě byl připraven golman Lízal

Branky domácích:  Zušťák 3x, Kočí, M.Kostka

Branka hostí:  Škulina

Rohy:     7 : 2

Střely na branku:  7 : 2

Žluté karty:    1 : 0   (40. min. Reiser)

Červené karty:  0 : 0

 

fotbalovy_micOd začátku utkání jsme měli optickou převahu, ale branku jsme ani my ani soupeř neohrožovali. 19. minuta přinesla první vzrušení před brankou, a to po dlouhém výkopu Reisera. Zušťák vyhrál hlavičkový souboj, tam si naběhl Máška, který prodloužil na Kočího, hostující brankář vyběhl, ten si ho přehodil a hlavou do prázdné branky posílá domácí do vedení 1:0. Ve 24. minutě mohl Zušťák navýšit skóre, když vysunul za obranu Mášku, ten mu míč vrátil a jeho střelu brankář vytěsnil na tyč. Ve 37. minutě se postavil k trestnému kopu V. Šrámek, jeho centr do vápna si našel Zušťák a s chladnou hlavou si ho zpracoval na prsa a pohodově skóroval, 2:0. Když už se zdálo, že jsme soupeře zlomili, přišla ve 40. minutě velká chyba ve středu hřiště. Hosté podnikli rychlý brejk, což ještě za cenu žluté karty Reiser zachránil od gólu, ale z následujících dvou trestných kopů po sobě jsme inkasovali po hlavičce Škuliny na 2:1.

Druhý poločas ze začátku kopali hosté opět dva trestné kopy za sebou, ale branku neohrozili. Zato ve 47. minutě Bálek z levé strany přihrál do vápna Zušťákovi a ten, jak se ukázalo, je ve vápně zabijákem a dává na 3:1. Ve 49. minutě jsme šli do rychlého brejku Němečkem, který včas přihrál Zušťákovi a šli jsme se radovat počtvrté, 4:1. V 52. minutě jsme kopali rohový kop, který se nepovedl Kočímu, ale míč se k němu vrátil a reparát už byl úspěšný a M. Kostka navyšuje hlavou skóre na 5:1. Soupeř už byl odevzdaný, ale my už jsme žádnou šanci nedokázali zúročit.

 

 

Autor: Jiří Cibulka

583 views
Líbil se vám tento článek?

Nechcete pejska k adopci?