Reakce na stížnost Jakuba Škody ohledně činnosti magazínu

Magazín eStrakonice.cz obdržel stížnost od Jakuba Škody (dvojka na kandidátce hnutí Změna pro Strakonice) týkající se činnosti tohoto serveru.

Záležitost souvisí se zveřejněním besedy o migraci, kterou pořádal lídr SPD ve Strakonicích Jaroslav Čejka. Veškerá komunikace je přiložena, každý si může udělat obrázek svůj vlastní.

škoda2Z pohledu redakce je však nutné říci, že již v dřívější debatě s Jaroslavem Čejkou došlo ke zdůraznění toho, že nikdo z lidí, kdo je s magazínem spjat, nepatří mezi zastánce politiky Tomia Okamury. Nacionalistický vliv tu nebyl a není, ať už Jakub Škoda tvrdí cokoliv. Je však nutné vzít v úvahu regionální charakter, v němž stranická legitimace nenabývá příliš důležitého významu, a také skutečnost, že Jaroslava Čejku pojí s majitelem eStrakonice.cz Lukášem Houdek kamarádské vztahy.

Magazín je otevřen všem demokraticky smýšlejícím lidem. I mnohé řadové členy SPD lze označit za demokraty, byť je nasnadě kritika celostátního působení této strany. Magazín Jaroslava Čejku považuje za demokrata radikálně pravicového smýšlení, a proto pozvánku na jeho besedu o migraci uveřejnil.

 

Škoda-stížnost

 

 

 

škoda3

 

 

 

 

Škoda-odpověď

 

 

Autor: Redakce eStrakonice.cz

1 431 views
Líbil se vám tento článek?

Nechcete pejska k adopci?