Junior Strakonice – SK Katovice  5 : 9 (1 : 4)

Reiser – Čapek, Němeček, Kostka Matěj, Kočí – Bálek (37. min. Boukalík), Šrámek V., Šrámek M., Baloušek Petr – Zušťák, Máška

Sestava Junior – 2. poločas
Fiřt – Čapek, Cibulka Petr, Kostka M. (63. min. Ouška), Němeček (72. min. Kočí) – Boukalík (60. min. Beran), Kostka T., Šrámek M., Baloušek (78. min. Kostka M.) – Zušťák (62. min. Máška), V. Šrámek

Sestava Katovice – Švehla (46. min. Provazník) – Váchal, Janoch, Cibulka Karel, Chylík – Zoubek, Kagui, Tušer, Repa – Požárek, Uher – ještě střídali Miklas a Matas

fotbalovy_micPrvní poločas byli hosté lepší na míči a v kombinaci. Ve 12. minutě využili trestného kopu z vápna Tušerem přes zeď, 0 : 1. V téže minutě se dostal do šance Zušťák, ale branku minul. Ve 14. minutě jsme měli výhodu trestného kopu my a Zušťák také ukázal, že je dobrý střelec, když se trefil z 25 m také přes zeď. Ve 37. minutě se pískala proti nám problematická penalta a Uher se nemýlil, 1 : 2. Ve 41. min. po pěkné akci Uhera dal Požárek pod tělem Reisera na 1 : 3. Na konci poločasu jsme na půlce zbytečně ztratili míč a hosté toho využili Požárkem k navýšení skóre na 1 : 4.

Druhý poločas byl více vyrovnaný a také velice bohatý na góly. Ve 48. minutě po výborném centru P. Balouška se Zušťák trefil z voleje a snížil na 2 : 4. V 53. minutě předvedl také pěkný volej Požárek a dává na 2 : 5. V 60. minutě po špatně provedeném ofsajd systému Požárek dává na 2 : 6. V 62. minutě T. Kostka rozehrál ze strany trestný kop po zemi do vápna na Zušťáka, který byl faulován a sám penaltu proměnil, 3 : 6. V 64. minutě Baloušek šel na Provazníka a proměnil na 4 : 6. V 70. minutě vybojoval balon ve vápně Beran a byl faulován. Z nařízené penalty T. Kostka snižuje na 4 : 5. V 72. minutě Tušer zužitkoval centr z pravé strany a navyšuje na 4 : 6. V závěru se prosadil ještě 2x Uher, a tak určil konečné skóre na 5 : 9.

Autor: Jiří Cibulka