S Trhovými Sviny musela stačit remíza

 

23. 3. 2019  –  15,00

1. A třída – skupina „A“  –  muži Trhové Sviny – Junior (poločas 1 : 0)    zápas   2 : 2

Sestava:  Lízal  –  Cibulka (45. min. Kostka T.), Zelenka (82. min. Frček), M.Kostka, Kočí  –  Máška, M. Šrámek, Němeček, V. Šrámek, P.Baloušek – Zušťák

Ještě byl připraven gólman Mára a do hry Bálek, Ouška, Boukalík.

Branky domácích:  Kolář, Hruška

Branky hostí:  M.Kostka, P. Baloušek

Rohy:    6 : 5

Střely na branku:  10 : 8

Žluté karty :    0 : 3   (26. min. Zelenka, 40. min. Kočí, 88. min. Frček)

Červené karty:  0 : 0

 

fotbalovy_micPrvní desetiminutovka byla z obou stran opatrná, drželi jsme více balon na svých kopačkách, ale do žádných brankových příležitostí jsme se nedostávali. Naopak domácí po zisku balonu podnikali rychlé akce. V 11. min. po přihrávce do vápna balon tečoval M. Kostka a byla z toho tyč Lízalovo branky. Ve 23. minutě Zelenka odkopl balon tak nešťastně, že to nalil na hlavu Koláře, a ten posílá domácí do vedení, 1 : 0. Ve 34. minutě šel Gažák sám na Lízala a ten mu gólovku vykopl nohou. Ve 36. minutě hlavičku Gažáka z malého vápna Lízal opět chytil. My jsme prvně ohrozili branku až v 45. minutě – po rohovém kopu Balouška hlavičkoval M. Kostka, ale brankář střelu za svá záda nepustil.

Druhý poločas byl jak na houpačce, kdy se brankové příležitosti střídali na obou stranách. Ve 48. minutě trestný kop T. Kostky našel hlavu Zušťáka, a brankář ji výborným zásahem zlikvidoval. V téže minutě utekl Baloušek po pravé straně a jeho centr zužitkoval hlavou M. Kostka a vyrovnává na 1 : 1.  V 50. minutě domácí ani na čtyřikrát nedokázali  překonat Lízala z malého vápna. V 54. minutě tvrdou střelu domácího Chromčáka k tyči Lízal vykryl.  V 62. minutě T. Kostka poslal průnikovkou V. Šrámka do brejku a jeho střelu brankář vyrazil a ani dorážka Zušťáka za jeho zády neskončila. V 65. minutě na střelu Hrušky k tyči Lízal nedosáhl a opět se skóre měnilo ve prospěch domácích, 2 : 1. V 68. minutě se k odraženému balonu za vápno dostal Baloušek a úžasnou střelou pod břevno vyrovnal na 2 : 2. V 70. minutě T. Kostka připravil tutovku pro Zušťáka, ale gólman byl proti. Poslední branková příležitost přišla v 75. minutě a tu jsme také neproměnili, když Baloušek trefil tyč.

Autor: Jiří Cibulka

687 views
Líbil se vám tento článek?

Nechcete pejska k adopci?