Lom u Tábora převálcoval Junior

11. 8. 2019  –  17:00

Krajský přebor- muži –   Lom u Tábora – Junior    (poločas 1 : 0)    zápas   6 : 0

Sestava:  Lízal  – Peroutka, Němeček, Říha, Čapek  –  Bálek, Mls (46. min. Juhaňák), Šrámek M., Petráň (77. min. Kratochvíl), Moudrý (80. min. Boukalík)  –  Máška

Ještě byli připraveni  brankář V. Reiser a do pole Tomáš  Kostka

Rohy:     4 : 2

Střely na branku:  10 : 3

Žluté karty:    0 : 2   (16. min. Peroutka, 33. min. Říha)

Červené karty:  0 : 0

fotbalovy_micHned na úvod v krajském přeboru jsme přijeli k velice zdatnému soupeři Lomu u Tábora (hráno na Svépomoci) a také se to projevilo bohužel i výsledkově. První čtvrthodinka byla z naší strany velice dobrá, ale zakončení Mášky a Bálka bylo nepřesné. Poté převzali iniciativu domácí a ve 22. minutě po prohraném souboji na hranici vápna nám Neužil dává na 1 : 0. Ve 27. minutě opět Neužil střílí mezi tyče, ale Lízal dobrým zákrokem vyráží. V 31. minutě vytáhl Lízal další dobrý zákrok při střele Vysušila. Ve 42. minutě měli obrovskou šanci domácí vstřelit druhý gól, když šli tři na jednoho, ale Němeček na poslední chvíli vytáhl skluz a šanci jim zmařil.

Druhý poločas byl v režii domácích a po 11 minutách nám střídající Rabiňák dává během dvou minut dva góly, a tak bylo po našich nadějích něco s výsledkem udělat. Sice jsme v 66. minutě předvedli pěknou akci, když Bálek našel ve vápně Šrámka, který hlavou vsítil gól, který ale pro postavení mimo hru neplatil. O 10 minut později průnikovku středem obrany přetavil ve čtvrtý gól Do Trung. V 81. minutě z výhodné pozice Boukalík trefil jen gólmana. V 84. minutě po faulu Peroutky ve vápně byla nařízena penalta, kterou šel kopat domácí Šimák, trefil tyčku a dorážka za přispění naší obrany skončila v síti – 5:0. Převahu domácích završil v 89. minutě střelou Chotovinský pod břevno na konečných 6 : 0. Pro naše mladé mužstvo to byla velká lekce od zkušeného týmu.

Autor: Jiří Cibulka

608 views
Líbil se vám tento článek?

Nechcete pejska k adopci?