Utkání s Osekem nevyšlo, s Rudolfovem bez branek

13. 9. 2019  –  17:00

Krajský přebor  –  muži  Junior – Osek    zápas 0 : 2   (poločas 0 : 1)

Sestava domácích:  Lízal  – Peroutka (77. min. Buranský), Šimek, Říha, Němeček (63. min. Kostka) –  Funda – Čapek, Zoubek, Nosek (68. min. Kočí) –  Máška (77. min. Šourek), Hovorka

Na střídání ještě byli k dispozici a brankář Uhříček, Zelenka, Petráň.

fotbalovy_micSestava hostí:  Křížek (46. min. Chaluš) – Krejčí, Carda, Rybák, Blatský, Hosnédl, Hoch, Sigmund, Brabec, Říský J. (90. min. Kuneš), Říský D. (90. min. Benda)

Branky hostí:  Říský J., Říský D.

Rohy:    7 : 4

Střely na branku:  2 : 5

Střely mimo branku:  3 : 3

Žluté karty:  3 : 1  (11. min. Zoubek, 48. min. Máška, 83. min. Lízal – 88. min. Blatský)

Červené karty:  0 : 0

Okresní derby skončilo pro hosty výhrou. Byli lepší na míči a měli také nebezpečnější útoky. My jsme toto jejich plus eliminovali bojovností. Byl to vyrovnaný souboj a první lepší příležitost jsme měli v 18. minutě po rychle rozehraném trestném kopu Němečka, který míč poslal po lajně na Noska, jenž svedl souboj s brankářem Křížkem a povedlo se mu dostat balon před branku, ale tam obránce stačil před zakončením Mášky dát do rohu.
Ve 28. minutě přišla první šance hostí – po špatné přihrávce od branky a nepovedeném odkopu nás potrestal gólem J. Říský. – 0 : 1. V 62. min. po Čapkovo rohu se dostal k hlavičce Šimek a obránce stačil vyrazit na rohový kop. V 66. min. byla k vidění nádherná Hochova střela z přímého kopu a ještě lépe ji vyrazil Lízal na rohový kop. V době našeho snažení o vyrovnání v 86. minutě přišla další individuální chyba v zadních řadách a zkušení hosté ji potrestali gólem na konečných 0 : 2. Gól dal bratr prvního D. Říský.

Za domácí byl vybrán nejlepší hráč Funda František a za hosty Brabec Milan.

19, 9. 2020  –  16:30

Krajský přebor  –  muži   Rudolfov – Junior    (poločas 0 : 0)    zápas   0 : 0

Sestava:  Lízal  – Buranský (85. min. Petráň), Šimek, Říha, Němeček  –  Funda – Čapek (57. min. Peroutka), Sládek (63. min. Zelenka), Nosek – Máška (77. min. Kočí) Hovorka

Ještě byl  připraven  brankář Uhříček.

Rohy:     2 : 4

Střely na branku:  3 : 3

Střely mimo branku:  4 : 4

Žluté karty:    0 : 0

První 25minutovka byla hra z obou stran jen od vápna k vápnu. První velká šance přišla v 27. minutě pro domácí, když přišel centr do vápna a Šindelář hlavou mířil přesně, ale Lízal vytáhl parádní zákrok. Ve 38. minutě to byli opět domácí a opět Lízal byl výborný. Ve 40. minutě jsme se dostali k zakončení my, a to Buranský z vápna zamířil pěknou střelou k tyči, ale domácí gólman ji vyrazil na rohový kop. V poslední minutě poločasu
po průnikovce se dostal do šance Prokeš, ovšem Lízal jeho zakončení opět nepustil za svá záda.

Druhý poločas byl boj mezi vápny. Žádný útok z obou stran nebyl dotažen do koncovky, a tak utkání skončilo bezbrankovou remízou, se kterou byli hosté více spokojeni.

Nejlepším hráčem hostí byl brankář Lízal.

Autor: Jiří Cibulka