Junior – Dorost Junior 6 : 0 (1 : 0) – Nosek 3x, Sládek 2x, Čapek

Sestava: Lízal – Kočí, Šimek, Říha, Peroutka – Němeček, Funda, Sládek, Čapek – Zoubek – Nosek – střídali Petráň, Uhříček a Zelenka

Katovice – Junior 5 : 0 (4 : 0) – Uher 2x, Kotrba, Kadula, Chylík

Sestava Junior: Lízal (46. min. Uhříček) – Kočí, Šimek, Říha, Peroutka (65. min. Pavlík) – Nosek (80. min. Viktora), Krýsl (45. min. Brož), Čapek, Němeček (75. min. Hlava), Petráň (46. min. Mička) – Máška (60. min. Novák)

Sestava Katovice: Švehla (46. min.Provazník) – Hromíř, Cibulka, Janoch, Chylík – Lukáš Bálek, Kahuj, Kotrba, David Bálek – Požárek, Uher

fotbalovy_micJeště v průběhu hry střídali Repa, Kadula Rejšek.

Střely na branku: 9 : 1

Rohové kopy: 10 : 2

Rozhodčí – Dunovský (hlavní), Cimrhanzlová, Frček (asistenti)

Katovice byly po celý zápas lepším týmem a my jsme měli několik pětiminutových pasáží, kdy jsme podnikali rychlé protiútoky, ale bez střelby na branku. Katovice zahrozily v 15. minutě Davidem Bálkem, jehož tvrdou střelu z vápna Lízal vyrazil stejně jako dorážku Uhra. V 25. minutě Chylík dostal ideální balon do vápna a nekompromisně pod lať zakončil – 1 : 0. Ve 33. minutě po rohovém kopu dává Uher hlavou na 2 : 0. Ve 37. minutě Katovice předvedly pěknou kombinaci, kdy vyplul za obranou Kotrba a přesně zakončil na 3 : 0. Ve 44. minutě jsme nabídli Katovicím hodně lacinou branku, kterou dal do prázdné branky Uher – 4 : 0. Do druhého poločasu trenér Junioru vyslal postupně do hry 6 mladíků z dorostu. Nevedli si špatně, ale do koncovky se dostaly jen Katovice. V 54. minutě Kadula trefil z přímého kopu z 20 metrů spojnici a skóre dovršil na konečných 5 : 0.

Autor: Jiří Cibulka