Katovice přehrály Junior v přípravném zápasu

Junior Strakonice  –  Katovice   0 : 5   ( 0 : 4 ) – 11. 7. 2021 – 18:00

fotbalovy_micSestava Junior – první poločas
Lízal  – Peroutka, Říha, Rozhoň, Masopust – Butnaru, Funda, Mička, Novák –  Máška, Šourek

Kozlík – Petráň, Žáček, Šimek, Kočí – Zahrádka, Zelinka, Chalupa, Nosek – Krejčí, Krýsl

Střely celkem – 1 : 10

Z toho na bránu – 0 : 7

Rohy  – 4 : 11

Branky – Kadula, David Bálek, Kotrba, Požárek, Bartůněk

První poločas dominovali na hřišti hosté, kteří nás přehrávali po všech stránkách. Góly dávali po rohových kopech a dalo by se říct co roh to gól. Kopali 5 rohových kopů a z toho 4x skórovali. Ve 12. minutě Kadula otevírá skóre – 0:1. V 19. min. pokračuje D. Bálek – 0:2. Ve 23. min. Kotrba – 0:3. V 27. min. Požárek – 0:4. Tak skončil první poločas.

Druhá půle byla z naší strany lepší, ale bohužel do gólových situací jsme se nedostávali až na jednu výjimku, a to v 65. minutě, kdy Krýsl zakončoval nad.  Hosté v 77. minutě nastřelili tyč a v 89. min upravil skóre na konečných 0:5 Bartůněk.

Přípravné utkání sledovalo okolo 200 diváků.

Autor: Jiří Cibulka