Krajský přebor  –  muži  Junior – Trhové Sviny   zápas   6 : 1 (poločas 4 : 1)

Sestava:  Lízal  – Boukalík, Rozhoň (79. min. Míčka), Rybák, Kafka – Děd, Benedikt – Zahrádka, Krejčí (85. min. Linhart), Máška – Bílý (66. min. Doležal)

Trenér – Tomáš Čakrt, asistent Václav Staněk, masér Martin Šobor a vedoucí Jiří Cibulka.

míč 1Branky domácích:  Krejčí 4x, Bílý 2x

Střely na branku:  8 : 3

Střely mimo branku:  3 : 3

Žluté karty:    1 : 1   (41. min. Krejčí –  27. min. Kodras)

Červené karty:  0 : 0

Domácí si byli vědomi, že je nutnost vyhrát, a do zápasu vstoupili famózně. Již v 7. minutě hosté zahráli ve vápně rukou a nařízenou penaltu bezpečně proměnil Krejčí. V 9. minutě předvedli domácí nádhernou akci, která byla odměněna druhým gólem. Máška přihrál Boukalíkovi a ten ostrým centrem našel ve vápně nabíhajícího Krejčího, který hlavou zamířil přesně – 2 : 0. To hosty rozhodilo a začali kupit chyby a jednu z nich udělali i v 15. minutě a důrazný Bílý je potrestal třetím gólem – 3 : 0. O minutu později Bílý unikl hostující obraně, ale jeho zakončení se štěstím brankář vytáhl na tyč. To samé Bílý zopakoval ve 20. minutě s tím rozdílem, že brankáři tentokráte nedal šanci zasáhnout a skóre se měnilo na 4 : 0. Vypadalo to s hosty na ručník, ale oni postupně začali přebírat iniciativu a v 45. minutě po našich špatných odkopech ve vápně se nakonec ke střele dostal Mácák a Lízala prostřelil – 4 : 1.

Druhý poločas jsme začali také skvěle, když v 49. minutě Benedikt poslal Bílého do brejku a brankář jeho střelu vyrazil nohama na rohový kop. V 56. minutě po výkopu Lízala přišel hlavičkový souboj, odražený míč si našel Krejčí a jeho pohotová střela z 20 metrů skončila v síti – 5 : 1. V 64. minutě mohli hosté snížit, ale z dobré pozice Šemro přestřelil. V 82. minutě se hosté prokombinovali až do vápna před samotného Lízala a ten jejich tutovku zlikvidoval. O 2 minuty později domácí předvedli další dobrou kombinaci až do vápna, na jehož konci byl Krejčí a ten věděl jak se šancí naložit – 6 : 1. Ještě v 86. minutě měl tutovku na noze Doležal, ale tentokrát brankář míč na cestě do sítě vyrazil.

Tentokráte bych nejraději vyzdvihl celý tým a hlavně oba střelce, ale vyzdvihnu jednoho, který odváděl jak se říká tu špinavou defenzivní práci, protože hosté výborně kombinovali a on jim kombinaci vše dobře narušoval – nestárnoucí Jiří Benedikt.

29. 10. 2022  –  10:15

Krajský přebor  –  muži   Táborsko „B“ – Junior    (poločas 4 : 0)    zápas   8 : 0

Sestava:  Lízal  – Kafka, Rozhoň (46. min. Prajzler), Rybák, Boukalík  –  Děd, Doležal – Zahrádka, Krejčí, Máška – Bílý (77. min. Linhart)

Trenér Tomáš Čakrt, asistent Václav Staněk, masér Martin Šobor, vedoucí Jiří Cibulka.

Rohy:     7 : 3

Střely na branku: 15 : 1

Střely mimo branku: 7 : 3

Žluté karty:    2 : 3   (28. min. Krejčí, 75. min. Rybák, 79. min. Děd)

Domácí nastoupili do zápasu s obrovskou chutí, my jsme působili mdle. Hráči domácího celku nás roztáhli po celém hřišti a rychlými přihrávkami nás dostávali pod tlak, který vyústil v 6. minutě kolmou přihrávkou za obranu a Kabeš dává na 1 : 0. V 16. minutě po centru do vápna se nejvýše vyšplhal Trantýr a hlavou dává na 2 : 0. Od 30. minuty si domácí z naší branky udělali doslova střelnici. Ve 38. minutě měli další tutovku, ale tu jim stačil za již překonaným Lízalem vyhlavičkovat Rybák. Ve 42. minutě přišla opět krásná průnikovka mezi beky a přesné zakončení Ottem – 3 : 0. To samé provedl ve 45. minutě Trantýre-  4 : 0.

Druhý poločas začal velkou chybou, když trestný kop z velkého úhlu Lízal podcenil a Činčara navyšuje skóre na 5 : 0. Po tomto gólu přišla desetiminutovka v našem podání, kde jsme se dostali po třech dobrých kombinací k zakončení, ale gól nám vstřelit nebylo souzeno. V prvním případě Bílý trefil tyč a ve druhém a třetím případě šly střely těsně vedle (Bílý, Prajzler). Do konce zápasu nás zase domácí začali přehrávat a také přesně zakončovat. V 58. minutě jsme nezachytili rychlý protiútok a Činčara navyšuje na 6 : 0. V 63. minutě Ott hlavou zvyšuje na 7 : 0. V 70. minutě jsme měli výhodu trestného kopu z hranice vápna a Krejčí poslal střelu vedle. V 73. minutě Praveček uzavřel účet na 8 : 0.