Pivovar má nového obchodního ředitele

Společnost Dudák – Měšťanský pivovar Strakonice, a.s. má od dnešního dne, 20. 4. 2017 nového obchodního ředitele.

Na základě výběrového řízení, které proběhlo 10. 4. 2017 a jehož se zúčastnilo 22 uchazečů, obsadil funkci obchodního ředitele Martin Man.

pivovar-272x300Dle vyjádření předsedy představenstva Rudolfa Oberfalcera byl Martin Man vybrán pro excelentně zpracovanou prezentaci a směr, kterým by se společnost měla v budoucnu ubírat.

Ze své dosavadní praxe může uplatnit znalosti ze schvalování obchodních případů, s přípravou obchodních smluv a realizací projektových provozoven.

Martin Man své zkušenosti získával během svého působení v Rodinném pivovaru Bernard na pozici Area Sales Manager a téměř dvanáctilém působení v pivovarech Staropramen na pozici regionálního a akvizičního manažera, manžera pro klíčové zákazníky a v neposlední řadě na pozici Area Sales Manager.

„Pevně věříme, že dosavadní praxe a zkušenosti našeho nového obchodního ředitele přispějí k růstu a zviditelnění značky Dudák na českém i zahraničním trhu“, dodal sládek a člen představenstva Dušan Krankus.

Nový obchodní ředitel začne pracovat ve strakonickém pivovaru od 2. 5. 2017.

 

Markéta Bučoková, PR

 

http://www.strakonice.eu

https://www.facebook.com/strakonice.eu/

Autor: Markéta Bučoková

761 views
Líbil se vám tento článek?

1 komentář

  1. STobčan (21. Duben 2017 v 5:56)

    Mluvčí radnice oznamuje strakonickým , kdo bude obchodním ředitelem pivovaru. Proč, koho to zajímá?
    Bude pivo lepší? Na včerejším zastupitelstvu se dotazoval odvážný občan , kdy se město dočká opravy tragického stavu komunikce a chodníků ul. Švandy dudáka . Moc se toho nedozvěděl . Snad jen to , že tento žalostný stav nezavinilo současné vedení a na zanedbanou infrastrukturu města je málo peněz . Skromě mlčel i přítomný exstarosta i oba exmístostarostové , zástupci současné opozice . Je mě občana líto . Musel svůj dotaz zkrátit , aby se následně mohlo dlouho žvanit o tom , jestli je splněno usnesení – dotaz vůči vedení teplárny , na který ředitel teplárny odmítl v souladu se zákonem odpovědět . Tak mě napadá , zdali je opravdu dobře, že si vedení města místo řízení věcí veřejných hraje na podnikatele . Pokračuje v tom , co dříve kritizovalo. Je přeci jasné , že strakonický pivovar již dávno prohrál , ač se to panu radnímu určitě nelíbí . Ani obchoďák od Heinekenů by nepomohl , natož vnucování Dudáka strakonickým restaurantům . Totéž platí pro teplárnu – konkurence schopná nebude a nedoplatí na to nikdo jiný než občané Strakonic , kterým minulé vedení tento moloch vnutilo omezením konkurenčního prostředí . Korýtka v orgánech pivovaru a teplárny byla lákavá . Možná , že stále jsou . Kdo nevěří , nechť si pustí zvukový záznam ze čtvrtečního zastupitelstva .

Nechcete pejska k adopci?